Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, p.o.

100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

28. ročník Šluknovské ligy - fotbal

Ve středu 17. 10. 2018 jsme pořádali v Dolní Poustevně turnaj ŠL v kopané, kterého se tradičně účastní 6 škol ze šluknovského výběžku – ZŠ Jiříkov, ZŠ Mikulášovice, ZŠ Šluknov, ZŠ Rumburk U Nemocnice, ZŠ Rumburk Tyršova a ZŠ Dolní Poustevna. Naši školu reprezentovali – Filip Bareš, Jiří Kramer, Jakub Hauser, Tomáš Jírovský, Josef Liška ze 6. tř., Matěj Ungr ze 7.tř. a Jakub Pavlovič z 9.tř.. Na turnaji jsme byli nejmladším týmem. Většina našich hráčů byla ze 6. tř.. Měli jsme před turnajem obavy, jestli se mezi staršími kluky neztratíme, ale kluci velmi dobrým výkonem všechny překvapili. Chválím je. Celkově byla mužstva a zápasy byly velmi vyrovnané, o čemž svědčí konečná tabulka na 3. až 5. místě, kde o pořadí rozhodovalo skóre. Naše výsledky: D.P. – Mikulášovice 2 – 1 Jírovský, Liška - Šluknov 1 – 2 Ungr - Nemocnice 2 – 3 Kramer, Bareš - Tyršova 3 – 1 Kramer, Liška, Pavlovič - Jiříkov 1 – 2 Liška Celkové výsledky: 1. Nemocnice 15b. 12-3 Šluknov 12b. 11-5 Jiříkov 6b. 7-6 D.P. 6b. 9-9 Mikulášovice 6b. 5-10 Tyršova 0b. 2-12 Takové je i pořadí ŠL po 1. kole. Mgr. Pavel Kramer – ředitel ŠLFotogalerie: Starší články28. ročník Šluknovské ligy - fotbal Školská futsalová liga 7 XXII. kolo soutěže DUHA – PLAVECKÝ BAZÉN RUMBURK PEČENÍ VE ŠKOLCE POCHOD ZA ČERVENÝM JABLÍČKEM

Datum vložení: 17. 10. 2018 8:00
Datum poslední aktualizace: 25. 1. 2021 19:15
Autor: Správce Webu