Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, p.o.

100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

20. ročník Šluknovské ligy – 3. kolo - basketbal

Ve čtvrtek 22.3.2012 se naše škola zúčastnila 3. kola 20. ročníku Šluknovské ligy ve Šluknově. Na pořadu dne byl basketbal. Naše družstvo ve složení: J. Pečený, L. Pečený, J. Sluťák, M. Pavlovič, D. Koubek, Aleš, T. Tran a J. Hase odjíždělo s medailovými ambicemi. Aby také ne, když jsme poctivě přes 4 měsíce při TV trénovali. Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 68 bodů a pouze 8 dostali. Všechny naše zápasy jsme jasně vyhráli a po zásluze jsme obsadili 1. místo. Naše zápasy a koše (body): D.P. - Mikulášovice 18 – 0 Koubek 8, Pavlovič 2, Pečený J. 2, Pečený L. 2, Aleš 2, Sluťák 2 D.P. - Šluknov 16 – 2 Koubek 6, Pavlovič 4, Sluťák 2, Pečený L. 2 D.P. - Tyršova Rumburk 8 – 2 Koubek 2, Sluťák 2, Pečený L. 4 D.P. - Jiříkov 14 - 4 Koubek 4, Pavlovič 6, Sluťák 2, Pečený J. 2 D.P. - Nemocnice Rumburk 12 – 0 Koubek 6, Pavlovič 2, Sluťák 2, Pečený L. 2 Pořadí 20. ročníku ŠL po 3. kole: 1. - 2. D.P. 1. - 2.Rbk Tyršova 3. - 4. Rbk Nemocnice 3. - 4. Šluknov 5. Jiříkov 6. Mikulášovice Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel KramerFotogalerie: Starší články20. ročník Šluknovské ligy – 3. kolo - basketbal Den knihy na druhém stupni Výstava dětských kreseb z terezínského židovského ghetta a Děvčátka z pokoje č. 28 Duha ve Velkém Šenově Den knihy na prvním stupni

Datum vložení: 23. 3. 2012 8:00
Datum poslední aktualizace: 25. 1. 2021 19:15
Autor: Správce Webu